Kuşe Etiket

Piyasada en çok kullanılan etiket çeşiti olarak nitelendirebiliriz kuşe etiketleri. Birçok yüzeye ve ortam şartlarına uygun ve ideal kullanım olarak tanımlanan aralıktaki özellikleri ile ön plana çıkan kuşe etiketler fiyat olarak diğer etiket çeşitlerinden daha uygun olduğu için kargo, ürün stoklama, ürün satışı ve takibinin olduğu her alanda tercih edilen bir etiket türüdür.

Üzerine rahatlıkla renkli ve siyah & beyaz baskı alınabilen kuşe etiketler diğer plastik bazlı etiket çeşitleri kadar neme dayanıklı olmasa da kullanım alanının genişliği ve fiyatının uygunluğu açasından diğer etiket çeşitlerine nazaran çok daha fazla tercih edilen bir etiket türü olma özelliğini günümüzde korumaktadır.

Bir barkod yazıcı ve ribon ile birlikte boş bir kuşe etiketin üzerine dilediğinizce baskı alabilirsiniz. Kullanacağınız ribon çeşiti ise maliyeti açısında en uygun wax ribon olarak bilinen ribbon türü olduğundan dolayı baskı maliyetinin düşüklüğüde kuşe etiket çeşitinin tercih edilme nedenlerinden biridir.